HİZMETLERİMİZ

Merhaba,

Aradığınız ev bir hayalden öte bundan sonra hayatınızın büyük bir kısmını huzur, mutluluk ve sağlık içinde geçireceğiniz bir yuva. Kapısından içeri girdiğiniz anda kendinizi iyi hissedeceğiniz güvenli bir ortam. Konu sadece yeni bir mülk almakla ilgili değil, hayatınız ve hayallerinizle de ilgili.

Yeni bir ev aradığınızı duydum. Bu arayışınızda size yardımcı olmayı arzu ediyorum. Sizin profesyonel Gayrimenkul Danışman’ınız olmak istiyorum. Ben her müşterime  ayrı ayrı özen gösterip, onların yaşam tarzlarını ve ihtiyaçlarını belirleyerek onlara yardımcı olurum. Bunu sizin için de yapmak istiyorum.

Hayatınızda yepyeni bir sayfa açarken size yardımcı olma fikri bana inanılmaz bir heyecan veriyor. Bu nedenle de size sadece mükemmel bir ev bulmak için değil, teklif vermek, pazarlıkları yürütmek ve tapu işlemleri dahil, satın alma sürecinin tüm ayrıntıları konusunda yardımcı olmayı arzuluyorum. Size vermiş olduğum bu dosyada, bir ev satın alacak olan herkes için yararlı olacak bilgiler var. Tüm satın alma süreci, sıkça sorulan sorular ve pek çok bilgi bulacaksınız.

Aşağıda size vermiş olduğum bilgileri lütfen okuyunuz. Daha sonra karşılıklı bir araya gelelim ve tüm sürecin üstünden beraberce geçelim ve yeni evinizi bulmak için süreci başlatalım. Çevrede aradığınız özelliklere sahip evlerle ilgili - size özel - derinlemesine bir çalışma yapmayı öneriyorum.

Tam aradığınız evi bulmak amacıyla çalışmalarıma başlamak için sabırsızlanıyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

 

Hakan Demirmen

Demirmen Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri

İzmir / Türkiye

Designed by Yetkin Degirmenci

Facebook Sayfamız Instagram Hesabımız